Pokoje

Perfektní
v každém detailu

Všechny apartmány ve vile jsou doladěny do posledního detialu. Některé apartmány mají i balkony. Všechny pokoje mají velkou komfortní postel s kvalitními matracemi, na kterých se vám bude spát jako v pohádce.

DELUXE Apartmán s Balkonem

NESKUTEČNĚ KOMFORTNÍ A ŠIK

Velikost pokoje
65 - 75 m2
Pro
1 - 4 hosty

DELUXE Apartmán s lodžií/balkonem o rozloze 65 - 75 m² jsou situován ve druhém podlaží . Skládají se z prostorného obývacího pokoje na který navazuje jídelna s plně vybaveným kuchyňským koutem a ložnice s velkou pohodlnou postelí. Dále se zde nachází koupelna se sprchovým koutem/vanou a toaletou.

DELUXE Apartmán

POHODLÍ KAM SE PODÍVÁŠ

Velikost pokoje
60 - 70 m2
Pro
1 - 4(5) hosty

Apartmány o rozloze 60 - 70 m² jsou situován ve prvním, druhém i třetím podlaží budovy. Skládají se z prostorného obývacího pokoje na který navazuje jídelna s plně vybaveným kuchyňským koutem a ložnice s velkou pohodlnou postelí. Dále se zde nachází koupelna se sprchovým koutem/vanou a toaletou.

MEZONET

NEVŠEDNÍ, ÚTULNÝ POKOJ PRO TEN PRAVÝ RELAX

Velikost pokoje
45 m2
Pro
1-4 hosty

Mezonetové apartmá je přístupné po úzkém točitém schodišti. Není příliš vhodné pro méně pohyblivé návštěvníky. 

Velmi útulné klimatizované apartmá o rozloze 45 m² tvoří jedna velká místnost s prostorným obývacím pokojem a velkou pohodlnou postelí. Dále je zde koupelna s vanou včetně sprchové zástěny a toaleta.

PODKROVNÍ POKOJ

NEVŠEDNÍ, ÚTULNÝ POKOJ

Velikost pokoje
20 m2
Pro
1 - 2 hosty

Velmi útulný klimatizovaný podkrovní pokoj o rozloze 20 m² tvoří jedna místnost s postelí. Dále je zde koupelna s toaletou a sprcha. 

Online rezervace

Rezervujte zde a ušetřete!

21Červen
22Červen
2
0