Wellness & Spa

Nechte se od nás
hýčkat

„Chcete relaxovat? Pak neváhejte navštívit Hotel Abril. Perfektní služby, bezchybné wellness s milou obsluhou,

Skvělý relax potěší vás
a jistě i vaše blízké

„Chcete relaxovat? Pak neváhejte navštívit Abril. Pokud by se pro stejný účel použil smysluplný text, bylo by těžké hodnotit pouze vzhled, aniž by se pozorovatel nechal svést ke čtení obsahu. Pokud by byl naopak použit nesmyslný, ale pravidelný text (např. opakování „asdf asdf asdf…“), oko by při posuzování vzhledu bylo vyrušováno pravidelnou strukturou textu, která se od běžného textu liší. Text lorem ipsum na první pohled připomíná běžný text, slova jsou různě dlouhá, frekvence písmen je podobná běžné řeči, interpunkce vypadá přirozeně atd.

Skvělé!

Hotel se mi moc moc líbil.Budu ho navštěvovat častěji. Jsou tam velice příjemné a přijatelné ceny ale ne jen ceny ale taky personál je velice příjemný a ochotný .Doporučuji všem cestovatelům ale i turistům a rodinám s dětmi.

Krásné tři dny...

Hotel Abril jsme navštívili letos v únoru. Již v recepci nás přivítala milá recepční a se vším nás nenáslilně seznámila a uvedla. Pokoje vč koupelny v naprosté čistotě a vůni. Minibar skvěle vybaven :) Co nás ale naprosto uchvátilo, tak snídaně v neobvyklém prostředí. Obrovský výběr i se sektem a perfektní servis obsluhy. Vřele doporučuji! Jediné jen co bych lehounce vytknul, byla absence relaxační místnosti u sauny. Jinak vše na jedničku!

Krásné prostředí.

Nedaleko hradu i starého města. Velké čisté luxusně vybavené pokoje. Bezproblémový a velice vstřícný personál. Neměl jsem bohužel možnost využít všech služeb hotelu, ale zejména jeho umístění nedaleko Nerudovy ulice v podhradí má opravdu něco do sebe

16Duben
17Duben
2
0